Оновлена конфігурація Зарплата і управління персоналом для України до версії 2.1.62.1

Допоможемо автоматизувати навіть надскладні задачі.
Оновлена конфігурація Зарплата і управління персоналом для України до версії 2.1.62.1
27.08.2021

1С:Підприємство 8


Зарплата та управління персоналом для України, редакція 2.1

Версія 2.1.62

Нове у версії

  Опендатабот.Ризики
   Реалізовано сервіс для роботи з відкритими державними даними. Він представляє собою звіт, який дозволяє отримати і відобразити інформацію про дані ЄДР, дані податкової служби, реєстраційні дані, судові провадження тощо для організацій і ФОП, інформацію про участь фізичної особи у судових процесах, наявність в базі розшуку МВС, базі боргів по аліментах.
  Розрахунок заробітної плати
   Електронні лікарняні листи
    Відповідно до роз’яснення Фондом щодо заповнення заяви-розрахунку на фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду за електронними листками непрацездатності додана можливість використання нових кодів для відображення причин непрацездатності в друкованих формах та при вивантаженні до Fredo Звіт.

     
     

   Команда підтримки ІнтерСофт готова Вам допомогти оновити вашу конфігурацію 1С:Підприємство 8. Ви можете обрати найзручніший для для Вас спосіб зв'язатися з нами: зателефонуйте нам, відправте листа або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом. Ми завжди на зв'язку і бажаємо, щоб Ваш бізнес успішно розвивався разом з ІнтерСофт!