Оновлена конфігурація Управління виробничим підприємством 1.3 до версії 1.3.75.2

Допоможемо автоматизувати навіть надскладні задачі.
Оновлена конфігурація Управління виробничим підприємством 1.3 до версії 1.3.75.2
02.09.2021

1С:Підприємство 8


Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3

Версія 1.3.75

Нове у версії

  Опендатабот. Ризики
   Реалізовано сервіс для роботи з відкритими державними даними. Він представляє собою звіт, який дозволяє отримати і відобразити інформацію про дані ЄДР, дані податкової служби, реєстраційні дані, судові провадження тощо для організацій і ФОП, інформацію про участь фізичної особи у судових процесах, наявність в базі розшуку МВС, базі боргів по аліментах.
  Торгове обладнання
   Інтеграція з програмним РРО
    Реалізована інтеграція з Cashalot:Програмний РРО.
  Розрахунок заробітної плати
   Електронні лікарняні листи
    Відповідно до роз’яснення Фондом щодо заповнення заяви-розрахунку на фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду за електронними листками непрацездатності додана можливість використання нових кодів для відображення причин непрацездатності в друкованих формах та при вивантаженні до Fredo Звіт.
  Регламентована звітність
   Звіт про контрольовані операції
    Відповідно до наказу Мінфіну № 841 від 31.12.2020 внесені зміни до форми Звіту про контрольовані операції.
   Уточнюючий розрахунок з ПДВ
    Відповідно до наказів Мінфіну № 734 від 02.12.2020 та № 131 від 01.03.2021 внесені зміни до форми звіту "Уточнюючий розрахунок з ПДВ".

  
  

Команда підтримки ІнтерСофт готова Вам допомогти оновити вашу конфігурацію 1С:Підприємство 8. Ви можете обрати найзручніший для для Вас спосіб зв'язатися з нами: зателефонуйте нам, відправте листа або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом. Ми завжди на зв'язку і бажаємо, щоб Ваш бізнес успішно розвивався разом з ІнтерСофт!